به گزارش روابط عمومی سلامتکده طوبی دکتر محمدحسین آیتی مدیرعامل این مجموعه از چهارمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، طب سنتی و همچنین غرفه سلامتکده بازدید کردند.
در این نمایشگاه غرفه سلامتکده طوبی با هدف اطلاع رسانی و آگاهی دادن به عموم جامعه در ارتباط با سلامتکده و همچنین خدمات تخصصی طب سنتی و دوره های آموزشی طب سنتی، انواع ماساژ که در این مجموعه ارائه و برگزار می شوند در طی4 روز حضور پررنگ و درخشانی داشتند.
گفتنی است در چهارمین جشنواره ونمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی وطب ایرانی(سنتی) حدود ۱۷۰ شرکت دانش بنیان، ۵۵۰ شرکت خلاق و ۱۱۰ استارتاپ تحت عنوان فناوری های در حال توسعه حضور داشتند، ضمن اینکه در حاشیه این جشنواره از ۴۸ طرح فناورانه جدید در حوزه گیاهان دارویی رونمایی شد.
دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور طی سخنانی در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه و جشنواره ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی با بیان اینکه این روزها کشور مشکلات زیادی را تجربه می‌کند، گفت: ما برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در شرایط تحریمی برنامه‌های مفصلی را تدارک دیدیم و درصدد هستم تا در عمر باقی مانده دولت از پتانسیل‌های نیروی انسانی جوان استفاده کنیم.
چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) به همت ستاد توسعه فناوری های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی تا 24 آبان 1397 در مصلی امام خمینی(ره) تهران به کار خود پایان داد.