درباره سلامتکده طوبی


سلامتکده طوبی با تلاشی سازمان یافته و علمی در جهت اصلاح سبک زندگی، درمان بیماری ها و پژوهش در حیطه طب ایرانی اسلامی است. این مرکز امیدوار است بتواند جهت ارتقاء سلامت در جامعه و کاهش وابستگی به فرآورده های دارویی شیمیایی در حوزه بهداشت درمان به گونه ای موثر عمل نماید.
سلامتکده طوبی با هداف ذکر شده و در فضایی مناسب، با استفاده از امکانات لازم در خصوص ارتقاء سطح کیفی و ارائه هر چه بهتر خدمات، راه اندازی گردیده است. در این مجموعه کلیه خـدمات درمانـی بر پایه طـب سـنتی ایرانی اسلامی ارائه می گردد. حضور متخصصان طب سنتی و اساتید مجرب و کارآزموده موجب حصول نتایج مفید و ارزشمندی در دمان بیماری ها خواهد بود.
این سلامتکده به عنوان اولین سلامتکده بخش خصوصی که توانسته بر اساس قرارداد منعقده با دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران از حضور اساتید مجرب و کارآزموده و اعضاء محترم هیئت علمی بهره مند گردد، بدنبال رواج فرهنگ صحیح و اصول علمی طب سنتی ایرانی اسلامی در بین آحاد جامعه می باشد.
در این مرکز ویزیت، مشاوره و اعمال کمک درمانی بر پایه اصول و آکادمیک و آموزه های علمی قابل استناد ارائه می گردد. که به منظور تخصصی شدن این امور، ایجاد کلینیک های تخصصی از اولویت های این سـلامتکده بـوده و هست. در این سلامتکده کلیه خدمات تحت نظارت پزشک متخصص طب سنتی ارائه می گردد که در این صورت خدمات مورد نیاز بیمار با شرایط جسمی وی با دقت تمام مورد توجه قرار می گیرد. و این موضوع موجب اثر بخـشی هر چه بیشتر خدمات خواهد بود.

مطب ها و کلینیک های تخصصی

سلامتکده طوبی دارای چندین مطب و کلینیک تخصصی می باشد که مراجعین در مطب های تخصصی توسط پزشکان متخصص طب سنتی در دو شیفت صبح و عصر ویزیت شده و برنامه درمانی خود را دریافت می کنند.
تهیه دارو های مورد نیاز مراجعین یکی از مسائل مهم و قابل توجه می باشد که داروخانه سلامتکده که یکی از مجهزترین داروخانه های طب سنتی در تهران می باشد تقریبا تمام نیازهای دارویی مراجعین را پاسـخگو می باشد. کلینیک های تخصصی در طول هفته و در برخی از موارد به صورت Team Working دایر می باشد.

خدمات اعمال یداوی

این بخش اعمال کمک درمانی که مکمل پروسه درمان در نظر گرفته شده و به تجویز پزشک معالج توصیه شده انجام می‌گردد. بدیهی است ترکیب خدمات تجویز شده در این بخش و داروهای تجویز شده توسط پزشک در درمان بیماری نقش مکمل و تعیین کننده‌ای دارد. اين بخش از دو قسمت مجزا جهت آقايان و بانوان تشكيل شده است.
در هر قسمت 3 تخت مخصوص ماساژ و يك تخت مخصوص انجام حجامت و فصد در نظر گرفته شده است. قسمت دوش و آبزن بطور جداگانه در هر قسمت قرار دارد كه مراجعين با تشخيص پزشك متخصص از وان محلول گياهي به منظور درمان برخي بيماريها استفاده ميكنند.

سرای میهمان

هدف از راه‌اندازی بخش سرای میهمان، ارائه خدمات ویژه به متقاضیان می‌باشد و مراجعه کنندگان می‌توانند در فضایی کاملاً خصوصی از کلیه خدمات سلامتکده بهره‌مند گردند.
سعی بر آن است که محیط بخش سرای میهمان از آرامش و نشاط مناسبی برخوردار گردد تا خدمت گیرنده در مدت حضور خود در این بخش علاوه بر استفاده از خدمات مرکز، از آرامش روحی و روانی نیز بهره‌مند شود.

این بخش به صورت یک واحد مجزا شامل قسمت‌های مختلف است:


اتاق استراحت:

در این قسمت میهمانان محترم در اتاق خصوصی خود توسط پزشک متخصص طب سنتی ویزیت شده و مورد مشاوره قرار می‌گیرند. همچنین می‌توانند بعد از انجام خدمات کمک درمانی مثل ماساژ، آبزن و یا حجامت در این اتاق استراحت نموده و از جزوات و برنامه‌های آموزشی بهره‌مند شوند.

اتاق خدمات کمک درمانی:

پس از ویزیت میهمان توسط پزشک متخصص طب سنتی، بنابر صلاحدید پزشک و یا درخواست بیمار، در صورت بلامانع بودن، کلیه اعمال کمک درمانی مرکز در این بخش به صورت خصوصی ارائه می‌شود.
خدمات در بخش سرای میهمان به دو صورت: بستهی خدماتی (شامل ویزیت تخصصی، ماساژ، آبزن، پذیرایی و برنامه‌های آموزشی) و یا هرکدام به صورت مجزا براساس صلاحدید پزشک یا تقاضای مراجعه کننده، طبق تعرفه‌های معین ارائه می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *